RMG LZS Opoczno


Idź do treści

Menu główne:


liga la

Sport szkolny > Szkolny Związek Sportowy > licealiada

LIGA LA dziewcząt i chłopców

30 września o godzinie 9.00 na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyły się zawody lekkoatletyczne rozgrywane w ramach rywalizacj szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Opoczyńskiego - "Licealiada". Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz Starostwo Powiatowe w Opocznie. Liga lekkoatletyczna polega na tym, że drużynę (oddzielnie w kat. dziewcząt i oddzielnie w kat. chłopców) stanowi 15 zawodników. W biegu na 100 m, 400 m, 800 m (dziewczęta) i 1500 m. (chłopcy), w pchnięciu kulą i w skoku w dal szkołę może reprezentować 3 zawodników. Dwa najlepsze wyniki uzyskane przez szkołę w każdej z konkurencji uwzględniane są w punktacji do klasyfikacji drużynowej. Zawodnik może wystartować tylko w jednej konkurencji i sztafecie 4x100m.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
I miejsce - Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie (1139 pkt.)
II miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie (1041 pkt.)
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie (1017 pkt.)
IV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy (916 pkt.)

Klasyfikacja drużynowa chłopców:
I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie (1159 pkt.)
II miejsce - Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie (1153 pkt.)
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy (1007 pkt.)
IV miejsce - Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym (929 pkt.)
V miejsce - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie (890 pkt.)

Nad zwycięzcami opiekę sprawowali: w kat. dziewcząt Marcin Wojtunik (ZSPryw. w Opocznie), w kat. chłopców Robert Szulc i Robert Wójcik (ZSPg nr 1 w Opocznie)

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Wyniki indywidualne w poszczególnych konkurencjach:

Dziewczęta

 

Chłopcy

Bieg na 100 m.

Wynik

 

Bieg na 100 m.

Wynik

1.

Inga Wszelaka (ZSPryw. w Opocznie)

13.93

 

1.

Łukasz Jurek (ZSPg nr 1 w Opocznie)

12.03

2.

Klaudia Korpas (ZSPryw. w Opocznie)

13.97

 

2.

Piotr Grzybkowski (ZSR w Mroczkowie Gościnnym)

12.08

3.

Aleksandra Zawada (ZSO w Opocznie)

14.60

 

3.

Mateusz Rek (ZSO w Opocznie)

12.09

Bieg na 400 m.

   

Bieg na 400 m.

 

1.

Tola Kasperczyk (ZSPryw. w Opocznie)

1.04.75

 

1.

Mateusz Pietrzyk (ZSPryw. w Opocznie)

52.81

2.

Paulina Ogórek (ZSPryw. w Opocznie)

1.06.50

 

2.

Michał Kołodziejczyk (ZSPg nr 1 w Opocznie)

55.65

3.

Sylwia Wudzińska (ZSO w Opocznie)

1.10.24

 

3.

Marcin Mastalerz (ZSPg nr 1 w Opocznie)

56.24

Bieg na 800 m

   

Bieg na 1500 m

 

1.

Alicja Leśniewska (ZSPryw. w Opocznie)

2.38.94

 

1.

Adam Świtkowski (ZSPg nr 1 w Opocznie)

04.41.06

2.

Sylwia Wysok (ZSPryw. w Opocznie)

2.39.07

 

2.

Damian Prusek (ZSPryw. w Opocznie)

04.41.71

3.

Pijet Milena (ZSPg nr 1 w Opocznie)

2.46.49

 

3.

Piotr Sitkowski (ZSR w Mroczkowie Gościnnym)

04.46.08

Skok w dal

   

Skok w dal

 

1.

Monika Płóciennik (ZSPg w Drzewicy)

4,69

 

1.

Paweł Nowak (ZSPryw. w Opocznie)

6,61

2.

Katarzyna Staroń (ZSO w Opocznie)

4,41

 

2.

Grudziecki Michał (ZSPg w Drzewicy)

5.69

3.

Kamila Czaja (ZSPg nr 1 w Opocznie)

4,17

 

3.

Artur Pietrasik (ZSPg w Drzewicy)

5.67

Pchnięcie kulą

   

Pchnięcie kulą

 

1.

Paulina Puzio (ZSO w Opocznie)

8,79

 

1.

Mariusz Badura (ZSPg nr 1 w Opocznie)

11,90

2.

Klaudia Bernacka (ZSO w Opocznie)

8,03

 

2.

Bartłomiej Ciesielski (ZSO w Opocznie)

11,74

3.

Anna Lis (ZSPg w Drzewicy)

8,01

 

3.

Kamal Saddain (ZSPg nr 1 w Opocznie)

10,74

Sztafeta 4 x 100 m

   

Sztafeta 4 x 100 m

 

1.

Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

53.58

 

1.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie

45.98

2.

Zespół Szkół Ponadgimn. nr 1 w Opocznie

57.27

 

2.

Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie

47.68

3.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie

57.38

 

3.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy

48.68

4.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy

57.98

 

4.

Zespół Szkół Rolniczych w Mroczkowie Gościnnym

48.98

     

5.

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie

DSQ

Strona główna | Wydarzenia/archiwum | Sport szkolny | Liga halowa | LZS Opoczno | Kalendarz imprez RMG LZS | Mapa witryny

stat4u

Powrót do treści | Wróć do menu głównego